Ahoj svet!

Zablúdili ste na našu stránku a pýtate sa „Kto to je mom of Mateo?“.

 

V prvom rade sa chcem predstaviť. Volám sa Petra a mám 27 rokov (zatiaľ). Som na materskej dovolenke (veľký vtipálek vymyslel toto pomenovanie). Pracujem z domu, ale hlavná náplň môjho dňa, je byť mamou môjmu synovi. Malého, teda už veľkého (stále na to zabúdam a určite to raz bude neznášať, ako my všetci), 2,5ročného neposeda menom Mateo.

 

Prišiel do môjho života nečakane, tak ako prichádzajú všetky veľké osudové lásky. Bohužiaľ, alebo v mojom prípade našťastie som sa jeho príchodom stala slobodnou matkou, alebo ako to pomenovali v tomto štáte, osamelou matkou. Aj keď celkom nechápem ako na to pomenovanie prišli, keďže odkedy začal vo mne rásť, už nikdy som nebola osamelá. Dokonca odkedy sa narodil, už niesom ani slobodná :-D.

Celé moje bytie sa prispôbilo jemu. Je pánom môjho času. Nepríde mi z práce muž a nezahrá sa sním, a ani nepríde sploditeľ, aby sa sním zoznámil. Jeho škoda. Nie nezbláznila som sa z toho, a áno niekedy ho mám chuť zamknúť v Tescu do tých skriniek za 1€ a vrátiť sa za pár hodín, prípadne nasledujúci deň. Jasné, že sa zľutujem a prejde ma to.

 

Názov Mom of Mateo pochopiteľne vtedy, keď sa narodil Mateo.  Osudový posledný júnový deň v 2016. Deň po mojich meninách, kontrakcie boli najkrajší darček forever :-D. Odvtedy zažívam všetky tie vtipné, veselé, občas stresujúce prvé razy, ktorými si prechádzajú všetci rodičia.

 

A tak sa s Vami o ne občas rada podelím, tu na našom blogu.

 

Vitajte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *